A research paper is a written work that you have to submit during the course as a way to show your knowledge to the teachers at top essay writing service org. You need to do your research and then you have to write the research paper. Thе purpose of the research paper is to provide your teacher with an informative work that can be used for learning purposes.

W sercu warszawskiej Saskiej Kępy znajduje się showroom BM Housing.

Na kilkuset metrach kwadratowych dostępna jest ekspozycja oferująca produkty wszystkich marek z portfolio firmy. Przestrzeń została podzielona na funkcjonalne strefy, które są regularnie odświeżane i wzbogacane nowościami.

Showroom można odwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty przed wcześniejszym umówieniem. Istnieje także możliwość zrealizowania na miejscu spotkania z klientem. Dostępni są specjaliści, którzy świetnie znają ofertę portfolio i którzy prowadzą szkolenia dla architektów i pracowników współpracujących z BM Housing. W showroomie odbywają się też cykliczne spotkania branżowe i imprezy.

Zapraszamy na Angorską 12 w Warszawie!!!

Dzień Kobiet w showroomie (marzec 2023)

8 marca 2023 roku, w Dzień Kobiet w showroomie BM Housing miało miejsce inauguracyjne spotkanie z cyklu „Ja. Kreatorka”. Wydarzenie skupione wokół kobiecości, siły i kreatywności przyciągnęło kilkadziesiąt Kobiet, którym estetyka, projektowanie sztuka i design są bliskie na co dzień.

W klimatycznej przestrzeni na Saskiej Kępie, urządzonej produktami holenderskich marek z portfolio BM Housing pojawiły się także obrazy Anity Owsiannej z Your Art Maison.

Organizatorkami wieczoru były: Joanna Markus – założycielka firmy BM Housing, fascynatka helenderskiego wzornictwa i stylu życia; Joanna Polus – Art advisor, pasjonatka i kolekcjonerka sztuki, prezes Your Art Maison Gallery oraz Wioletta Podgórska – redaktor naczelna Book Of Luxury, producentka wydarzeń dla branży premium, partner Galerii Your Art Maison.

Podczas wydarzenia gościnie miały okazję posłuchać Joanny Przybyły z Centrum Kalejdoskop – terapie holistyczne a także spróbować automasażu twarzy opartego na energetyce, wiedzy pochodzącej z medycyny wschodu. Na indywidualne konsultacje z Alicją Szczypiorską – life coach i numerolożką była masa chętnych. Panie dowiedziały się w jakim cyklu swojego życia obecnie są i jak najlepiej wykorzystać ten czas.

Całość dopełnił kieliszek wybornego wina, za wybór którego odpowiadał sommelier – Wojtek Cyran z firmy Wyborowa Pernod Ricard.
Wieczorna impreza trwała do nocy i minęła pod znakiem inspirujących rozmów, głośnych śmiechów i kobiecej kreatywności. Było nam szalenie miło gościć u siebie tak mądre, silne i aktywne Kobiety i mamy nadzieję, że już za jakiś czas spotkamy się ponownie.

 
If you need to translate special documents, so try translation companies out here, they help you to translate everything.

Good&Mojo „eco-event”  2019

Wydarzeniu towarzyszyła nowa ekspozycja w showroomie BM Housing, oparta na produktach ekologicznych. Głównym jej elementem stała się kolekcja lamp Good & Mojo. Warto też wspomnieć powstałe z materiałów z recyklingu krzesło „Thirsty” marki Zuiver, którego siedzisko powstało z przetworzonych  60-100 plastikowych butelek czy szklanki produkowane z odpadów szkła marki Urban Nature Culture. Ta ostatnia marka zaprezentowała także lampę, której abażur powstał z dwóch butelek PET i został wydrukowany na drukarce 3D.

Projekt Outdoor 2018

W ostatni czwartek (08.02.18) odbyła się wyjątkowa impreza w naszym showroomie na Angorskiej 12/1.
Otóż miała miejsce premiera naszej nowej oferty Outdoor’owej.

„Projekt Outdoor” to nowe marki, nowe produkty znanych już naszych marek oraz nasz nowy katalog na rok 2018.

Dziękujemy wszystkim gościom za wspaniałą atmosferę.

Dutch Design Day 2017

W czwartek 21.09.2017 w naszym showroomie na Angorskiej odbyło się spotkanie z projektantami z Holandii. Na spotkaniu obecni byli również przedstawiciele ambasady holenderskiej w Polsce oraz architekci i dziennikarze z branżowych magazynów.

Open Day 2017

Cóż to był za dzień! W ostatni piątek (02.06.17) odbył się Open Day w BM Housing. Ten dzień był zupełnie wyjątkowy a to za sprawą licznych atrakcji, premiery nowych marek a przede wszystkim dzięki obecności Państwa – naszych klientów!

Dziękujemy za tak liczne przybycie i za niezwykłą atmosferę, którą stworzyliście. Na ten dzień przygotowaliśmy zupełnie nową ekspozycję w showroomie, która opierała się na produktach z dotychczasowych oraz nowych marek. Tym samym oficjalnie wystartowaliśmy z nowościami w naszym portfolio: QeeBoo (włoski kolektyw światowych projektantów wraz z ich ekstrawaganckimi przedmiotami codziennego użytku), Urban Nature Culture (dekoracje stołu i akcesoria kuchenne oraz tekstylia prosto z Amsterdamu), Houe (duńska odsłona outdooru w nowoczesnym, skandynawskim wydaniu) oraz Spoinq (krzesła, kanapy i stoły tworzone na zamówienie w Holandii)! Dodatkowo oferujemy też Państwu portfolio autora kultowej lampy The Bubble – Alexa de Witte, który był naszym gościem specjalnym. Projektant podczas inspirującego wykładu opowiedział o procesie tworzenia swoich produktów.
Gościliśmy także Irmgard Dahlkamp z Urban Natur Culture, która z entuzjazmem prezentowała jedyne w swoim rodzaju produkty marki i opowiadała historie związane z ich powstawaniem.
Warto też wspomnieć o loterii, w której główną wygraną był królik z autografem Stefano Giovanonni – autora tego (JUŻ!) kultowego przedmiotu!

Raz jeszcze dziękujemy Państwu za to, że odwiedziliście nasz showroom a tych z Państwa, który nie udało się dotrzeć – bardzo serdecznie zapraszamy w dogodnym terminie. Razem z nowymi produktami z radością przyjmiemy Państwa u nas na Angorskiej:)
Zapraszamy do relacji video z tego wydarzenia oraz do zapoznanie się z galerią zdjęć.

Relacja Video

Galeria zdjęć

Otwarcie Showroomu – Open Day 2016

Na początku czerwca 2016 (10.06) miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Nastąpiło uroczyste otwarcie naszego nowego Showroom’u. Mimo iż pogoda nam nie sprzyjała, przybyło wielu z zaproszonych gości łącznie z Sanderem Klaverem właścicielem HK Living. Wszyscy byli zachwyceni magią tego miejsca, wystrojem wnętrz oraz uroczą lokalizacją na Saskiej Kępie (ul. Angorska 12).

Zapraszamy do relacji video z tego wydarzenia oraz do zapoznanie się z galerią zdjęć.

Relacja Video

Galeria zdjęć