A research paper is a written work that you have to submit during the course as a way to show your knowledge to the teachers at top essay writing service org. You need to do your research and then you have to write the research paper. Thе purpose of the research paper is to provide your teacher with an informative work that can be used for learning purposes.

W sercu warszawskiej Saskiej Kępy znajduje się showroom BM Housing.

Na kilkuset metrach kwadratowych dostępna jest ekspozycja oferująca produkty wszystkich marek z portfolio firmy. Przestrzeń została podzielona na funkcjonalne strefy, które są regularnie odświeżane i wzbogacane nowościami.

Showroom można odwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty przed wcześniejszym umówieniem. Istnieje także możliwość zrealizowania na miejscu spotkania z klientem. Dostępni są specjaliści, którzy świetnie znają ofertę portfolio i którzy prowadzą szkolenia dla architektów i pracowników współpracujących z BM Housing. W showroomie odbywają się też cykliczne spotkania branżowe i imprezy.

Zapraszamy na Angorską 12 w Warszawie!!!

Otwarci na współpracę z branżą kreatywną!

Showroom BM Housing to ponad 200m2 klimatycznie urządzonej przestrzeni w sercu Saskiej Kępy. Jesteśmy otwarci na jego wynajęcie na potrzeby realizacji sesji fotograficznych i produkcji video a także organizację eventów czy kreatywnych warsztatów.

Zapraszamy do współpracy także osoby i firmy pragnące wypożyczyć nasze produkty (np. stylistki wnętrz) do sesji zdjęciowych. 

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt: 

tel: +48 512 428 844
mail: biuro@bm-housing.com