BM Housing reprezentuje jedne z bardziej rozpoznawalnych współcześnie marek wnętrzarskich rynku holenderskiego. Portfolio obejmuje wyłączną dystrybucję w Polsce marek: HKliving, Zuiver, Dutchbone, Bold Monkey, Banne, White Label Living, Woood, Woood Exclusive, Be Pure Home, Vtwonen, It’s About Romi, Good&Mojo, Urban Nature Culture, Qeeboo, Kooduu oraz Exotan.

Bogaty asortyment (ponad 10 000 produktów) dedykowany jest wnętrzom prywatnym, komercyjnym oraz przestrzeni publicznej.

BM Housing to połączenie holenderskiego designu z uwielbieniem dla natury i prostoty z jednej strony i nowoczesnych, minimalistycznych rozwiązań z drugiej. Obszerne portfolio daje możliwość urządzenia przestrzeni w dowolnym stylu. W ofercie prezentowanych marek kontrahenci znajdą bogaty wybór mebli (w tym outdoor), tekstyliów i akcesoriów. Dużą część stanowi też oświetlenie (dekoracyjne i techniczne), które używane jest przez architektów do projektów ceniących jakość i
nowoczesną stylistykę.

BM Housing to także klimatyczny showroom w sercu warszawskiej Saskiej Kępy, kompleksowa platforma B2B, cotygodniowe transporty, wsparcie techniczne, rozbudowana baza zdjęć produktów, pomoc w aranżacji miejsca sprzedaży i doborze asortymentu, szkolenia dla architektów i pracowników czy cykliczne spotkania branżowe i uczestnictwo w targach krajowych i międzynarodowych.