BM HOUSING – Dutch Design in Poland

Dużo przeszkleń, otwarcie na to, co dzieje się za oknem, silny związek z naturą czy zabawa designem. To tylko kilka z cech charakteryzujących podejście Holendrów do kreowania przestrzeni do życia. Z wyczuciem, odwagą i humorem urządzają wnętrza swoich domów, uznając je za istotne na równi z własnym wyglądem. Zawsze jednak z luzem i lekkością. 

Właśnie tym względom ponad 10 lat temu uległa Joanna Markus, która zaczęła sprowadzać do Polski produkty i marki z Niderlandów. Dziś Jej firma – BM Housing reprezentuje w Polsce kluczowe marki rynku holenderskiego (m.in.: HKliving, Zuiver, Dutchbone, Woood, Be Pure Home, Vtwonen, It’s About Romi, Good & Mojo) a produkty z portfolio dostępne są w sklepach w całej Polsce. Bogaty asortyment dedykowany jest wnętrzom prywatnym (dom i ogród) a także komercyjnym.

BM Housing to połączenie holenderskiego designu z uwielbieniem dla natury i prostoty z jednej strony i nowoczesnych rozwiązań, odwagi we wprowadzaniu koloru do wnętrza z drugiej. Obszerne portfolio daje możliwość urządzenia przestrzeni w dowolnym stylu – mówi Joanna Markus –  W ofercie prezentowanych marek klienci znajdą bogaty wybór mebli (w tym outdoor), tekstyliów i akcesoriów. Dużą część stanowi też oświetlenie (dekoracyjne i techniczne), które używane jest przez architektów do projektów ceniących nowoczesną stylistykę. Zapraszamy Państwa do współpracy”.

BM Housing to także klimatyczny showroom w sercu warszawskiej Saskiej Kępy, otwarty w tygodniu od poniedziałku do piątku. Przestrzeń została wypełniona meblami, akcesoriami i oświetleniem tak, by jak najlepiej oddać nastrój i charakter marek, których produkty świetnie się ze sobą komponują. Showroom ze swoją dopracowaną aranżacją to idealne miejsce aby się zainspirować przy urządzaniu własnej przestrzeni. Częstymi gośćmi są także projektanci i styliści wnętrz, którzy także pokochali holenderski design.