Konkurs Mistrzowskie Moodboardy BM Housing

Mistrzowskie Moodboardy – stwórz swój wymarzony salon!

Jasno, naturalnie i dużo drewna. A może minimalistycznie i odważnie? Każdy ma inną receptę na salon idealny choć istnieją takie wnętrza, które niezależnie od stylu po prostu zatrzymują wzrok i wzbudzają zachwyt! Jaka jest Twoja recepta na wymarzony salon?

Przygotuj moodboard salonu z wybranych produktów z oferty BM Housing. Autorzy trzech prac wybranych przez nasze jury otrzymają vouchery o wartości 1500 zł, 500 zł i 200 zł na zakupy w BM Housing! Prace można zgłaszać do 17.06.2024

Aby wziąć udział w konkursie:  

  • Zapoznaj się z regulaminem by poznać szczegółowe warunki i zasady (do pobrania na dole strony)
  • Pobierz foldery ze zdjęciami (packshootami) wybranych produktów z oferty BM Housing (do pobrania na dole strony). Do wyboru masz 10 zdjęć w każdej z 8 kategorii.
  • Żeby ułatwić Ci zadanie przygotowaliśmy też indeks wszystkich produktów, w którym zawarte są dane dotyczące produktu oraz link do platformy, gdzie znajdziesz opis i specyfikację produktu (do pobrania na dole strony).
  • Przygotuj swój własny Mistrzowski Moodboard w dowonym programie graficznym i przygotuj jego opis.
  • Wyślij poprawnie przygotowane zgłoszenie w okresie trwania Konkursu na maila: konkurs@bm-housing.com

Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu.

Do pobrania:

  1. Regulamin Konkursu: Pobierz
  2. Zdjęcia produktowe: Pobierz
  3. Indeks produktów z konkursu: Pobierz

Poniżej pokazujemy przykładowe moodboardy!

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm.