Spell

Spell tworzy własne, niepowtarzalne projekty mebli z drewna i żeliwa do przestrzeni biurowej i prywatnej. Innowacyjne produkty Spell powstały w oparciu o najnowsze technologie jako odpowiedź na zmieniające się potrzeby współczesnych użytkowników. W portfolio marki, którą cechuje nowoczesny design i proste formy znajdują się m.in. stoły i półki z możliwością bezprzewodowego ładowania telefonów czy tabletów.

Produkty są projektowane i produkowane w Holandii, cechuje je połączenie nowoczesnego designu i użycie najwyższej jakości materiałów.

Marce Spell udaje sie zatrzeć granicę pomiędzy praca a zabawą. Bezproblemowo wdraża najnowocześniejsze  rozwiązania techniczne dając możliwość pracy w każdym miejscu.

Spell umacnia założenie, że tylko naturalne materiały sa w stanie odwzorować prosty i naturalny charakter współczesnego miejsca pracy.

Historia opowiedziana kolorem. Dzięki współpracy marki Spell ze znanym fotografem mody Imke Panhuijzen ruszyła kampania marketingowa „Using colors to tell stories”. Na przestrzeni całego roku będziemy odkrywać nowości marki Spell.

Skrojone na wymiar. Każda osoba ma inne wymagania i każdy projekt wymaga wyjątkowego podejścia. Wydaje się być zatem naturalne tworzenie produktów, które swoim wyglądem i gabarytami będą spełniały nasze wymagania.