BM Housing

BM Housing reprezentuje jedne z bardziej rozpoznawalnych współcześnie marek wnętrzarskich rynku holenderskiego. Portfolio obejmuje wyłączną dystrybucję w Polsce marek: HK Living, Zuiver, Kubikoff, Dark, Woood, Be Pure, Spell, Lonc, It’s About Romi i inne. Bogaty asortyment (ponad 10 000 produktów) dedykowany jest wnętrzom prywatnym, komercyjnym oraz przestrzeni publicznej.

BM Housing to połączenie holenderskiego designu z uwielbieniem dla natury i prostoty z jednej strony i nowoczesnych, minimalistycznych rozwiązań z drugiej. Portfolio obejmuje produkty wpisujące się w styl nowoczesny, industrialny czy skandynawski. Dużą część stanowi oświetlenie (dekoracyjne i techniczne), które używane jest przez architektów do projektów ceniących najwyższą jakość i unikalną stylistykę. Obok niego, kontrahenci znajdą bogaty wybór mebli, tekstyliów i akcesoriów.

BM Housing to także kompleksowa platforma B2B, cotygodniowe transporty, wsparcie techniczne, rozbudowana baza zdjęć produktów, pomoc w aranżacji miejsca sprzedaży i doborze asortymentu, szkolenia dla architektów i pracowników czy cykliczne spotkania branżowe i uczestnictwo w targach krajowych i międzynarodowych.

404